PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
    Strona główna » Kontakt

    Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

     

    Kontakt

    Sklep internetowy:

    Natalia Kolbiarz

    kom. 728-341-925
    tel. 12 342 19 64

    @ n.kolbiarz@aresbhp.pl
     


    Konrad Barbasiewicz
    kom. 728-341-928
    tel. 12 342 19 69

    @ k.barbasiewicz@aresbhp.pl
     
    Sekretariat:

    Agnieszka Janik

    tel. 12 342 19 50
    @ ares@aresbhp.pl

     
       
    Biuro Obsługi Klienta:

    Grzegorz Szot

    kom. 728-341-909
    tel. 12 342 19 68
    @ g.szot@aresbhp.pl

     

    Marta Chwastek
    kom. 606-281-085
    tel. 12 342 19 62
    @ m.chwastek@aresbhp.pl

     
    Dział Importu i Eksportu:

    Zuzanna Szymoniak

    kom. 698-635-808
    tel. 12 342 19 58
    @ z.szymoniak@aresbhp.pl
    @ import@aresbhp.pl

     
       
    Przedstawiciele Handlowi:

    Wojciech Tokarzewicz
    kom. 602-222-696
    tel. 12 342 19 75
    @ w.tokarzewicz@aresbhp.pl


     


     

    Księgowość:
    kom. 604-081-861
    tel. 12 342 19 82
    @ i.starzak@aresbhp.pl

     
       

    Imię i nazwisko:

    Numer telefonu:

    Adres e-mail:

    Treść wiadomości:


    Przepisz tekst z obrazka

    Przejdź do strony głównej
    W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
    Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
    Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu