Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Kontakt

Kontakt

Sklep internetowy

Marek Sakowski

kom.
728-341-925
tel. 12 342 19 64
@ m.sakowski@aresbhp.pl
   
Sekretariat

Agnieszka Kowalczyk

tel. 12 342 19 50/51
@ ares@aresbhp.pl
   
Biuro Obsługi Klienta:

Anna Struska

kom. 604-114-645
tel.12 342 19 60
@ a.struska@aresbhp.pl

Marta Chwastek
kom. 606-281-085
tel. 12 342 19 62
@ m.chwastek@aresbhp.pl

Grzegosz Szot
kom. 728-341-909
tel. 12 342 19 68
@ g.szot@aresbhp.pl
Dział Importu i Eksportu

Beata Basista

kom. 602-258-432
tel. 12 342 19 83/84
@ b.basista@aresbhp.pl
   
Przedstawiciele Handlowi:

Michał Hess
kom. 728-341-928
tel. 12 342 19 69
@ m.hess@aresbhp.pl


Wojciech Tokarzewicz
kom. 602-222-696
tel. 12 342 19 75
@ w.tokarzewicz@aresbhp.pl


Elżbieta Książek
kom. 606-281-072
tel. 12 342 19 72
@ e.ksiazek@aresbhp.pl
Księgowość

kom. 604-081-861
tel. 12 342 19 82
@ m.kopytko@aresbhp.pl
   
   

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Treść wiadomości:


Przejdź do strony głównej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu